Licensed to SCYTFC - C HY-TEK's Meet Manager 12/6/2015 07:53 AM
Agoura High School All Comers - 12/5/2015
Agoura, California
Results
Event 11 Women 3200 Meter Run Open
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
Finals
1 Geesen, Maddie Unattached 12:07.90
2 Jursch, Greta Unattached 13:43.61
3 Higa, Brooke Unattached 13:43.86
4 Kane, Paulina Unattached 14:03.58
5 Levinson, Amanda Unattached 14:10.22
6 Harris, Maya Unattached 14:13.75
7 Geesen, Olivia Unattached 14:46.22
Event 12 Men 3200 Meter Run Open
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Dennis, Sam Unattached 10:54.87
2 Hayes, Nico Unattached 10:55.79
3 Andrew, Bailey Unattached 10:59.58
4 Montoya, Joshua Unattached 11:21.12
5 Sode, Trevor Unattached 11:41.75
6 Bladon, George Unattached 12:14.79
7 Longaker, Lance Unattached 12:16.08
8 Leon, Drew Unattached 13:21.72
9 Gluck, Jeremy Unattached 14:49.00
10 Sell, Jake Unattached 15:25.97
Event 20 Men 55 Meter Hurdles 39" Varsity
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Virgres, Colin Unattached 8.52
2 Egerer, Brandon Unattached 8.77
3 D'Arienzo, Gianni Unattached 8.83
4 Imes IV, Steven Unattached 8.93
5 Short, Winston Unattached 9.25
6 Swan, Martin Unattached 9.27
7 Dubois, Cameron Unattached 9.41
8 Haraden, Marshall Unattached 9.80
Event 21 Men 55 Meter Hurdles 36" JV
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Holmes, David Unattached 8.91
2 Weissman, Peter Unattached 10.01
3 Egerer, Travis Unattached 10.10
4 Ghannam, Maisam Unattached 10.89
5 Goldenberg, Bradley Unattached 12.36
Event 24 Women 55 Meter Hurdles 33" Varsity
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Davis, Tara Unattached 8.18
2 Seaton, Samantha Unattached 9.41
3 Boger, Frankie Unattached 9.44
4 Harris, Jessica Unattached 9.72
5 Tibbs, Kayli Unattached 10.18
6 Kessler, Rindi Unattached 10.39
7 Hirsch, Emilie Unattached 10.41
8 Walters, Brittany Unattached 10.49
Event 25 Women 55 Meter Hurdles 30" JV
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Boyer, Troi Unattached 9.70
2 Kersey, Ashley Unattached 10.32
3 Wilson, Ruth Unattached 10.51
4 275, Milura Unattached 10.79
4 Katz, Aliya Unattached 10.79
6 Lia, Shannon Unattached 11.40
7 Harper, Isabella Unattached 11.89
Event 26 Women 55 Meter Hurdles 30" Youth
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Craft, Rachel Unattached 10.52
2 Hirsch, Lorena Unattached 13.59
Event 30 Women 300 Meter Dash High School
===============================================================================
Name Year Team Seed Finals H#
===============================================================================
1 Giuvuin, Kathryn Unattached 43.62 1
2 Dorriz, Gloria Unattached 43.69 1
3 Consales, Layne Unattached 44.79 3
4 Hahn, Eden Unattached 44.81 1
5 Collins, Symone Unattached 45.48 2
6 Klusman, Kayla Unattached 45.81 1
7 Geesen, Maddie Unattached 46.86 1
8 Tiffany, Lauren Unattached 46.90 1
9 Miller, Kennedy Unattached 47.48 3
10 D'Amico, Alexandra Unattached 48.86 2
11 Koehler, Carsyn Unattached 49.11 2
12 Matthews, Nedovia Unattached 49.50 2
13 Smith, Morgan Unattached 49.74 3
14 Lee, Michelle Unattached 50.99 1
15 Wickett, Denaya Unattached 51.44
16 Fogel, Julia Unattached 51.62 3
17 Fogel, Emily Unattached 52.30 2
18 Jursch, Greta Unattached 52.33 2
19 Sobka, Erin Unattached 57.66 3
20 Kamen, Maya Unattached 1:01.53 3
Event 31 Men 300 Meter Dash High School
===============================================================================
Name Year Team Seed Finals H#
===============================================================================
1 Zoltak, Miles Unattached 36.95 1
2 Wainer, Darren Unattached 37.58 1
3 Swan, Martin Unattached 38.34 1
4 Wilson, Rafael Unattached 38.91 3
5 Piper, Carroll Unattached 39.80 1
6 Koch, Michael Unattached 39.96 1
7 161, 161 Unattached 40.25 2
8 Burr, Mitchell Unattached 40.91 1
9 Iverson, Sawyer Unattached 42.06 2
10 Saldajeno, Bryce Unattached 42.62 1
11 Hammon, Kristopher Unattached 42.65 3
12 Webster, Dean Unattached 42.72 2
13 Dennis, Sam Unattached 43.08 2
14 Smith, Westen Unattached 43.18 1
15 Abarzua, Michael Unattached 43.33 2
16 Andrew, Bailey Unattached 43.76 2
17 Bladon, George Unattached 47.00 3
18 LeGrande, Kaden Unattached 47.04 3
19 Aumann, Cameron Unattached 48.06 2
20 Harris, Devin Unattached 50.61 3
21 Fearon, Shivnarine Unattached 1:00.86 2
Event 33 Men 300 Meter Dash Youth
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Bradon, Charles Unattached 54.52
2 Rawlings, Alex Unattached 1:00.07
3 Bladon, Chris Unattached 1:01.02
4 Rasheed, Khalil Unattached NT
Event 42 Women 55 Meter Dash High School
===============================================================================
Name Year Team Seed Finals H#
===============================================================================
1 Davis, Tara Unattached 7.39 1
2 Cordoba, Ana Unattached 7.52 1
3 Guidetti, Kendall Unattached 7.56 2
4 Ponsiglione, Alexis Unattached 7.84 1
5 Dorriz, Gloria Unattached 7.85 1
6 Hahn, Eden Unattached 7.89 2
7 Klepacki, Destiny Unattached 7.92 1
8 Harris, Jessica Unattached 8.01 2
9 Atkins, Catherine Unattached 8.03 4
10 Case, Lillie Unattached 8.05 1
11 Seaton, Samantha Unattached 8.06 2
12 Boyer, Troi Unattached 8.07 3
13 Collins, Symone Unattached 8.08 4
14 Gallagher, Lauren Unattached 8.20 4
15 Boyle, Taylor Unattached 8.23 3
15 Smith, Morgan Unattached 8.23 4
17 Nerpel, Samantha Unattached 8.31 1
18 Hirsch, Emilie Unattached 8.36 4
19 Kersey, Ashley Unattached 8.43 3
20 Gu, Sophie Unattached 8.50 1
21 Tibbs, Kayli Unattached 8.54 2
22 Kessler, Rindi Unattached 8.69 2
23 Walters, Brittany Unattached 8.84 2
24 Lee, Michelle Unattached 8.95 3
25 Fogel, Emily Unattached 9.10 4
26 Fogel, Julia Unattached 9.17 4
27 Sebastien tavitian, Leil Unattached 9.29 3
28 Ghanei, Bita Unattached 9.36 3
29 Bowen, Camille Unattached 9.99 3
30 Hyman, Natalie Unattached 10.25 3
Event 43 Men 55 Meter Dash High School
===============================================================================
Name Year Team Seed Finals H#
===============================================================================
1 Cardenas, Cristian Unattached 6.90 1
2 Read, Julian Unattached 6.93 1
3 Norton, Scott Unattached 7.04 2
4 Nadell, Brandon Unattached 7.05 1
5 Vecchi, Gavin Unattached 7.07 2
6 Sarmiento, Brandon Unattached 7.14 2
7 Egerer, Brandon Unattached 7.15 3
8 Patrick, James Unattached 7.17 2
8 Maturan, James Unattached 7.17 1
10 Moss, Micah Unattached 7.20 3
11 Short, Winston Unattached 7.21 4
12 Au, Lee Unattached 7.22 1
13 Torres, Andrew Unattached 7.33 1
14 Cruz, Areal Unattached 7.34 3
15 Holmes, David Unattached 7.38 2
16 Kim, Ryan Unattached 7.45 4
17 Leiona, Ricardo Unattached 7.49 1
17 Piper, Carroll Unattached 7.49 1
19 161, 161 Unattached 7.70 3
19 Jenkins, Jon Unattached 7.70 2
21 Saldajeno, Bryce Unattached 7.73 3
22 Webster, Dean Unattached 7.76 3
23 Portillo, Jose Unattached 7.84 5
24 Abarzua, Michael Unattached 7.91 2
25 Weissman, Peter Unattached 7.93 4
27 Freeman, Tyler Unattached 8.13 5
28 Mahaarachchi, Sfoyais Unattached 8.15 3
29 Smith, Westen Unattached 8.18 3
30 Miller, Ryan Unattached 8.23 2
31 Wimberley, Matthew Unattached 8.27 4
32 Ghannam, Maisam Unattached 8.31 4
33 Aumann, Cameron Unattached 8.35 4
35 LeGrande, Kaden Unattached 8.46 5
36 Ordonez, Connor Unattached 9.05 5
Event 44 Men 55 Meter Dash Youth
============================================================================
Name Year Team Seed Finals
============================================================================
1 Freeman, Semaj Unattached 7.96
2 Nadell, Mason Unattached 8.42
3 Rasheed, Khalil Unattached NT
4 Saedi, Ronel Unattached NT
5 Saedi, Liron Unattached NT
6 Saedi, Edan Unattached NT
Event 52 Women 40 Yard Dash High School
===============================================================================
Name Year Team Seed Finals H#
===============================================================================
1 Collins, Symone Unattached 5.73 2
2 Boyle, Taylor Unattached 5.77 2
3 Griffith, Samantha Unattached 6.00 2
4 Stein, Maddie Unattached 6.20 2
5 Lawton, Hannah Unattached 6.22 2
6 Bown, Adeline Unattached 6.59 2
7 Hyman, Natalie Unattached 7.14 2
-- Ponsiglione, Alexis Unattached NT 1
-- Consales, Layne Unattached NT 1
-- Atkins, Catherine Unattached NT 1
-- Matthews, Nedovia Unattached NT 1
-- Nerpel, Samantha Unattached NT 1
-- Lee, Michelle Unattached NT 1
Event 53 Men 40 Yard Dash High School
===============================================================================
Name Year Team Seed Finals H#
===============================================================================
1 Cardenas, Cristian Unattached 4.94 1
2 Nadell, Brandon Unattached 5.02 1
3 Sarmiento, Brandon Unattached 5.10 1
4 D'Arienzo, Gianni Unattached 5.16 2
5 Patrick, James Unattached 5.19 1
6 Moss, Micah Unattached 5.17 2
7 Torres, Andrew Unattached 5.30 1
8 Leiona, Ricardo Unattached 5.52 1
9 161, 161 Unattached 5.26 2
10 Torres, Andrew Unattached 5.30 1
11 Cruz, Areal Unattached 5.34 2
12 Fearon, Shivnarine Unattached 5.40 2
13 Webster, Dean Unattached 5.50 2
14 Saldajeno, Bryce Unattached 5.55 2
15 Jenkins, Jon Unattached 5.57 1
16 Freeman, Tyler Unattached 5.59 3
17 Smith, Westen Unattached 5.78 1
18 Ghannam, Maisam Unattached 5.82 3
19 Mahaarachchi, Sfoyais Unattached 5.88 3
20 Aumann, Cameron Unattached 6.04 2
21 Ordonez, Connor Unattached 6.38 3
Event 55 Men 40 Yard Dash Youth
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals H#
==============================================================================
1 Freeman, Semaj Unattached 5.75 3
2 Nadell, Mason Unattached 6.09 3
Event 62 Women 600 Meter Run High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 D'Amico, Alexandra Unattached 1:44.96
2 Koehler, Carsyn Unattached 1:46.07
3 Klusman, Kayla Unattached 1:46.76
4 Giuvuin, Kathryn Unattached 1:53.98
5 Aldisert, Audrey Unattached 1:58.41
6 Peiner, Brenda Unattached 2:01.35
7 Wickett, Denaya Unattached 2:01.95
8 Hopkins, Kelsey Unattached 2:06.14
9 Sobka, Erin Unattached 2:08.71
10 Rich, Rebecca Unattached 2:13.19
11 Perry, Veronica Unattached 2:22.83
12 Poghossian, Emily Unattached 2:23.03
13 Kamen, Maya Unattached 2:28.69
Event 63 Men 600 Meter Run High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Wainer, Darren Unattached 1:28.03
2 Wilson, Rafael Unattached 1:32.26
3 Webster, Dean Unattached 1:37.66
4 Gasser, Bryan Unattached 1:39.98
5 Burr, Mitchell Unattached 1:42.15
6 Rawlings, Alex Unattached 1:46.80
7 Klepper, Ben Unattached 1:47.45
8 Holmes, David Unattached 1:49.10
9 Green, Bryce Unattached 1:58.17
10 Koepnick, Ryan Unattached 2:02.28
11 White, Ashlon Unattached 2:04.06
12 Maness, Noah Unattached 2:05.42
13 Green, Preston Unattached 2:21.50
Event 73 Mixed Distance Medley 12, 4, 8, 16 Open
==============================================================================
Team Seed Finals
==============================================================================
1 Unattached 'B' 12:13.88
1) Hayes, Nico 2) Sode, Trevor
3) Andrew, Bailey 4) Reitzes, Franklin
2 Unattached 'E' 2.65 13:07.64
1) White, Ashlon 2) Green, Bryce
3) Green, Preston 4) Koepnick, Ryan
3 Unattached 'A' 14:20.22
1) Jursch, Greta 2) Higa, Brooke
3) Harris, Maya 4) Geesen, Maddie
4 Unattached 'D' 15:18.78
1) Kane, Paulina 2) Hammarquist, Dylan
3) Levinson, Amanda 4) Gasser, Bryan
5 Unattached 'F' 15:59.80
1) Klepper, Ben 2) Stein, Maddie
3) Anhalt, Danielle 4) Sosa, Jessica
6 Unattached 'C' 17:22.36
1) Finch, Tyler 2) Sobka, Erin
3) Poghossian, Emily 4) Vertanessian, Anya
Event 82 Women 300 Meter Hurdles High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Boyer, Troi Unattached 52.84
2 Kersey, Ashley Unattached 53.15
3 275, Milura Unattached 54.82
4 Craft, Rachel Unattached 57.96
5 Lia, Shannon Unattached 1:01.40
6 Harper, Isabella Unattached 1:07.40
Event 83 Men 300 Meter Hurdles High School
===============================================================================
Name Year Team Seed Finals H#
===============================================================================
1 Virgres, Colin Unattached 42.57 1
2 Short, Winston Unattached 42.61 1
3 Egerer, Brandon Unattached 43.30 1
4 D'Arienzo, Gianni Unattached 43.53 2
5 Imes IV, Steven Unattached 43.65 1
6 Taylor, Colin Unattached 45.86 2
7 Au, Lee Unattached 46.37 2
8 Dubois, Cameron Unattached 47.63 1
9 Haraden, Marshall Unattached 49.57 1
10 Egerer, Travis Unattached 50.98 1
Event 91 Men 4x200 Meter Relay Youth
==============================================================================
Team Seed Finals
==============================================================================
1 Unattached 'A' 2:05.42
1) Koepnick, Ryan 2) Green, Bryce
3) 4) Green, Preston
2 Unattached 'B' 3:00.71
1) Klepper, Ben 2)
3) Saedi, Liron 4) Saedi, Edan
Event 92 Women 4x200 Meter Relay High School
==============================================================================
Team Seed Finals
==============================================================================
1 Unattached 'E' 1:53.58
1) Craft, Elise 2) Klepacki, Destiny
3) Giuvuin, Kathryn 4) Cordoba, Ana
2 Unattached 'C' 1:54.83
1) Gu, Sophie 2) Miller, Kennedy
3) Smith, Morgan 4) Dorrizz, Gloria
3 Unattached 'B' 1:54.99
1) Boyle, Taylor 2) Nerpel, Samantha
3) Case, Lillie 4) Ponsiglione, Alexis
4 Unattached 'A' 1:56.91
1) D'Amico, Alexandra 2) Peiner, Brenda
3) Tiffany, Lauren 4) Klusman, Kayla
5 Unattached 'D' 2:04.17
1) Atkins, Catherine 2) Koehler, Carsyn
3) Adegoke, Aliya 4) Consales, Layne
-- Unattached 'F' NT
Event 93 Men 4x200 Meter Relay High School
==============================================================================
Team Seed Finals
==============================================================================
1 Unattached 'A' 1:34.88
1) Nadell, Brandon 2) Au, Lee
3) Wainer, Darren 4) Mahaarachchi, Drehan
2 Unattached 'F' 1:37.95
1) 161, 161 2) Tomlinson, Scott
3) Piper, Carroll 4) Zoltak, Miles
3 Unattached 'D' 1:41.20
1) Sarmiento, Brandon 2) Jenkins, Jon
3) Leiona, Ricardo 4) Torres, Andrew
4 Unattached 'C' 1:41.70
1) Kellner, Evan 2) Iverson, Sawyer
3) Moss, Micah 4) Salle, Tristan
5 Unattached 'B' 1:46.46
1) Portillo, Jose 2) Webster, Dean
3) Fearon, Shivnarine 4) D'Arienzo, Gianni
6 Unattached 'E' 1:53.21
1) Smith, Westen 2) Abarzua, Michael
3) Aumann, Cameron 4) Saldajeno, Bryce
Event 112 Women Triple Jump High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Miller, Kennedy Unattached 30-09.00
2 Hansen, Kyra Unattached 30-05.00
3 Tiffany, Lauren Unattached 28-08.00
Event 113 Men Triple Jump High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Rucker, Isaiah Unattached 39-01.50
2 Harrison, Ryan Unattached 38-00.00
3 Dubois, Cameron Unattached 37-00.00
4 Egerer, Travis Unattached 32-11.00
Event 114 Men Triple Jump Open
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Briggs, Keinan Unattached 47-06.50
Event 120 Women Long Jump Youth
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Guidetti, Kendall Unattached 17-10.50
2 Cordoba, Ana Unattached 15-08.00
3 Boyle, Taylor Unattached 14-06.00
4 Rosen, Cami Unattached 13-08.50
5 Gu, Sophie Unattached 13-07.00
6 Miller, Kennedy Unattached 12-03.00
7 Adegoke, Aliya Unattached 10-09.00
8 Consales, Layne Unattached 9-01.00
Event 121 Men Long Jump Youth
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Norton, Scott Unattached 19-09.00
2 Egerer, Brandon Unattached 19-03.50
3 Zoltak, Miles Unattached 17-11.00
4 Patrick, James Unattached 16-08.00
5 Fleming, William Unattached 16-04.00
6 Abarzua, Michael Unattached 14-04.00
7 Friedman, Alec Unattached 13-06.00
8 Finch, Tyler Unattached 13-01.00
9 Sell, Jake Unattached 12-00.00
10 Saedi, Edan Unattached 9-01.00
11 Saedi, Liron Unattached 8-11.75
Event 123 Men Long Jump High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Egerer, Brandon Unattached 16-01.75
Event 132 Women Pole Vault High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Mophillips, Abby Unattached 5-02.00
2 Griffith, Samantha Unattached 4-10.00
3 Schultze, Delaney Unattached 4-04.00
4 Anhalt, Danielle Unattached 3-08.00
Event 133 Men Pole Vault High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Norton, Scott Unattached 6-02.00
2 Read, Julian Unattached 6-00.00
3 Rucker, Isaiah Unattached 5-06.00
4 Fleming, William Unattached 5-05.00
5 Bown, Davis Unattached 5-00.00
Event 134 Women Pole Vault Open
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Craft, Elise Unattached 11-00.00
2 De Jong, Bijou Unattached 8-00.00
3 Tachell, Kirstin Unattached 7-06.00
Event 135 Men Pole Vault Open
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Powers, Andrew Unattached 11-00.00
1 Saari, Peter Unattached 11-00.00
1 Olivas, Simon Unattached 11-00.00
1 Bown, Davis Unattached 11-00.00
1 Fleischer, Erik Unattached 11-00.00
6 Tomlinson, Scott Unattached 9-06.00
7 Muir, Mason Unattached 9-00.00
Event 142 Women Discus Throw High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Stevens, Grace Unattached 105-05
2 Trimble, Mariah Unattached 101-08
3 Kress, Isabella Unattached 97-06
4 Coleman, Kyrah Unattached 96-03
5 Tuzak, Cece Unattached 95-05
6 Bishop, Clara Unattached 93-00
7 Belgin, Taiya Unattached 90-00
8 Pinheiro, Caroline Unattached 83-07
9 Hernandez, Ivonne Unattached 79-10.50
10 Snyder, Morgan Unattached 76-03
11 Gaster, Deja Unattached 71-06
12 Richey, Julia Unattached 70-09
13 Menado, Natally Unattached 64-02
14 Saratian, Natalie Unattached 62-03
15 Collins, Helen Unattached 61-08
16 McCulloch, Eden Unattached 60-03
17 Giger, Mallory Unattached 43-10
18 Rhode, Madi Unattached 43-06
19 Yu, Chaerin Unattached 43-04
20 Yniguez, Sierra Unattached 31-02.50
Event 143 Men Discus Throw High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Aslo, Mitchell Unattached 136-08
2 Cruz, Angel Unattached 122-02
3 Hinich, Jonathan Unattached 106-09
4 Brittle, Michael Unattached 92-01
5 Aslo, Christopher Unattached 88-05.50
6 Caunan, Matt Unattached 80-10.50
7 Ruben, Bradley Unattached 73-08
8 Miller, Ryan Unattached 65-00
9 White, Jonathan Unattached 59-04
10 Mellring, Kirk Unattached 58-08
Event 152 Women Shot Put High School
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Trimble, Mariah Unattached 38-08.00
2 Richey, Julia Unattached 34-07.00
3 Belgin, Taiya Unattached 30-05.50
4 Tuzak, Cece Unattached 30-05.00
5 Pinheiro, Caroline Unattached 30-04.00
6 Coleman, Kyrah Unattached 29-04.00
7 Kress, Isabella Unattached 28-06.00
7 Stevens, Grace Unattached 28-06.00
9 Bishop, Clara Unattached 27-06.00
10 McCulloch, Eden Unattached 25-10.00
10 Gaster, Deja Unattached 25-10.00
12 Richey, Jacob Unattached 24-11.00
13 Snyder, Morgan Unattached 24-06.50
14 Saratian, Natalie Unattached 24-06.00
15 Hernandez, Ivonne Unattached 24-02.00
16 Nickolaisen, Laurie Unattached 24-00.00
17 Collins, Helen Unattached 23-08.00
18 Menado, Natally Unattached 21-05.00
Event 154 Men Shot Put Varsity
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Aslo, Mitchell Unattached 43-04.00
2 Cruz, Angel Unattached 42-09.00
3 Hinich, Jonathan Unattached 40-09.50
4 Brittle, Michael Unattached 32-02.00
4 Aslo, Christopher Unattached 32-02.00
6 White, Jonathan Unattached 31-09.00
7 Giunnini, Thomas Unattached 31-05.00
8 Ruben, Bradley Unattached 29-06.00
9 Caunan, Matt Unattached 24-08.50
10 Mellring, Kirk Unattached 21-07.00
Event 155 Women Shot Put Open
==============================================================================
Name Year Team Seed Finals
==============================================================================
1 Hirsch, Lorena Unattached 23-06.00